Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

3 SOBEN STAN VO MADZIR MAALO

67 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ВИКТОРИЈА СТИЛ 25 јул. 11:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KARPOS 3 200 EUR
SE IZDAVA STAN VO KARPOS 4 200 EUR
3 SOBEN STAN VO CENTAR 80 000 EUR
Se izdava luksuzno namesten stan vo Aerodrom 250 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
ВО МАЏИР МААЛО СЕ ПРОДАВА НОВ 3-СОБЕН СТАН ОД 67М2 СО БАЛКОН, НА 5/Пк КАТ, ЛИФТ, СОПСТВЕН НАЈЕКОНОМИЧЕН СИСТЕМ НА ГРЕЕЊЕ НА СТРУЈА, СО ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ВГРАДЕНИ МАТЕРИЈАЛИ, ОРИЕНТИРАН Ј/З, ОДЛИЧЕН ПАНОРАМСКИ ПОГЛЕД, СО ПРЕДИМОТЕН ЛИСТ, А ВСЕЛИВОСТА Е ДО КРАЈОТ НА АВГУСТ. Ш.5210
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посетете ја нашата продавница
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470 , 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
PLAC ZA GRADBA VO VLAE 75 000 EUR
2 SOBEN STAN VO KARPOS 4 51 000 EUR
2 SOBEN STAN OD 56M2 VO CENTAR 62 000 EUR
2 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE  1 55 500 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации