Македонски | Shqip | English |

3 SOBEN VO PORTA VLAE

Оглас од претпријатие. Се продава од: АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI 27 јан. 15:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

58 000 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: PORTA VLAE
Површина: 64 m2
Локација: Скопје, Скопjе
Ш. 22222 СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ВО ПОРТА ВЛАЕ НА 9-ТИ КАТ. ОРИЕНТАЦИЈА Ј/И, СО СУПЕР ПОГЛЕД КОН ВОДНО И ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ. СТАНОТ Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА.
ЦЕНА 58000 Е

КОНТ. ТЕЛ. 078/200-980
Нема посетени огласи
Кон почеток