Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

4-soben stan novogradba 96m2 Vodno

105 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Прима Каза 04 дек. 14:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Прима Каза

Прима Каза

1498 Огласи во продавницата

Trosoben stan vo Micurin 64 000 ЕУР
Se izdava luks stan vo Kozle 450 ЕУР
Se izdava nov 2-soben stan, namesten, N.Zeleznicka 250 ЕУР
Se izdava kancelariski prostor na Ilindenska 650 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
3/10209 Vodno - nad Drzavna bolnica- 96m2, 4-soben, 2/3 kata, sopstveno parno na struja, so lift, nema podrum, dve terasi, orient jug-sever, 2016 godina gradba. Stanot ima dve kupatila.
Cena 105,600E
Прима Каза
076420777 , 023231616
Прима Каза

Прима Каза

1498 Огласи во продавницата
Stan 2-soben od 42m2 vo Kisela Voda 39 000 ЕУР
SE IZDAVA TOP STAN 74M2 VO CRNICHE 450 ЕУР
Se izdava 120m2 kuka kaj Vero Taftalidze 500 ЕУР
Se izdava namesten stan vo Kapistec 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации