Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Aerodrom 4 Soben stan nasproti Kapitol

79 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AKVARIUS 23 фев. 09:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

372 Огласи во продавницата

Izdavam stan pozadi UNIVERZALNA CENTAR 0 МКД
EKSTRA RENOVIRAN stan Lisice od 80m2 so 3 spalni 0 МКД
D Maalo EKSTRA PONUDA CETVOROSOBEN 84 000 ЕУР
Stan od 53m2 so 2 spalni odlicen raspored 61 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
Се продава стан карши Капитол
3 спални, кујна со природна вентилација и со тераса
Дневна комотна со тераса
Реновиран е комплет-а тоалетот е прекрасен
ПВЦ прозороци, ходник-плоцки, кујна, све....

Цената е 79.000
075-366-508
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

372 Огласи во продавницата
Se Izdava NOV Stan KISELA VODA NAMESTEN 200 ЕУР
CENTAR 41 m2 NOV na 2 kat 1 250 ЕУР
Nov stan so 1 spalna i dvor vo Gorce 39 500 ЕУР
Se iznajmnuva stan vo TAFTALIDZE 1 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации