Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AERODROM, N.ZELEZNICKA NOVI STANOVI 67m2,74m2,49m2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ 14 авг. 15:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Stan 47m2 Centar sproti klinika novogradba na 3kat 0 ЕУР
 AERODROM DZEVAIR 100m2 CETVOROSOBEN 0 МКД
TROSOBEN NOV VSELIV OD 60M2 VO K.VODA RAMPA 0 ЕУР
Taftalidze 1 stanovi vo ekskluzivna novogradba 0 ЕУР
14932...AGENCIJA PARTENON PRODAVA STANOVI VO NOVA ZGRADA VO FAZA NA GRADBA VO AERODROM DO N.ZELEZNICKA STANICA. STANOVITE SE SO POVRSINA OD
49M2 NA 6 KAT,
67M2 NA 1, 3, I 6KAT ISTOK ORIENTACIJA
74M2 NA 1, 3, 5 I 6KAT JUZNA ORIENTACIJA
CENA 1100E/M2 SO VKLUCEN DANOK
POVEKE INFORMACII NA 071/257-405

ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Посетете ја нашата продавница
dame gruev br.7, mezanin Прикажи на мапата
071257405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Vodno samostojna kuka 97m2 so 146m2 dvor 0 ЕУР
PINTIJA 2000m2 PLAC 2 MARKICI ZA MALO STOPANSTVO 0 ЕУР
Baraka na plac od 320m2 vo Zdanec 107 000 ЕУР
ТАФТАЛИЏЕ 1  ДВОСОБЕН ОПРЕМЕН 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации