Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

APARTMAN VO GRCIJA DIONISIOU 33m2

32 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Bastion Real Estate 21 авг. 23:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата

GARSNJERA NOVA VO KISELA VODA 29 000 EUR
LUKSUZNA KUKjA SO BAZEN NA VODNO 0 EUR
STAN ZA KANCELARII VO AERODROM 280 EUR
STAN TROSOBEN VO GRADSKI ZID RENOVIRAN 78 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava apartman vo Grcija mDionisiou,na 45km juzno od Solun kon Halkidiki,so povrsina od 33m2,na 2 kat,2 sobi,na 200m od moreto ,vo odlicna sostojba
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 bastion2@t-home.mk Ве очекуваме да ни се обратите!
Посетете ја нашата продавница
Ул Дебарца 57/4 Прикажи на мапата
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
3124127 +38970 24 25 64
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата
STAN  VO KISELA VODA 39 000 EUR
NOV VSELIV STAN VO AERODROM 43 500 EUR
SE  IZDAVA LUKSUZEN STAN VO PARK 700 EUR
PREUBAVA VILA  VO METAMORFOZI GRCIJA NA 50m OD MORE 1 000 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации