Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

ASTORIA REAL ESTATE AGENCY

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 16 јан. 18:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3160 Огласи во продавницата

Odlicen stan pozadi Ramstor so 2 spalni 0 MKD
Luksuzen stan od 87m2 vo Taftalidze 0 MKD
Kuka za iznajmuvanje vo Taftalidze 2 so 3 spalni 0 MKD
Se izdava stan vo Kozle so 3 spalni 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
** Real Estate Agency ASTORIA has the biggest and THE BEST offer of real estate in Skopje !!! **

The position of the best agency in the city is held by offering LUXURY APARTMENTS, EXCLUSIVE HOUSES AND VILLAS, BUSINESS FACILITIES AND PROFESSIONAL SERVICE BY THE REAL ESTATE AGENTS!!

Do not hesitate to call the phone numbers listed below and find the best option for you !!
WWW.REALESTATE.COM.MK
***ASTORIA REAL ESTATE AGENCY***
SINCE--07.07.1994….

Phone:
+389 (0) 2 3110 566
Mobile:

+389 (0) 71 271-271
+389 (0) 71 333 336
+389 (0) 71 244 331
Address:
"Aminta Treti "Nr. 65/1-2
1000 Skopje
E-mail:
bobi_astoria@hotmail.com
Web:
www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
 
070/225-010
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3160 Огласи во продавницата
SE IZDAVA ODLICEN KAT OD KUKA 0 MKD
DVOSOBEN STAN VO CENTAR 0 MKD
Odlicen kat od kuka vo Taftalidze od 150 m2 0 MKD
Odlicen stan sproti Klinicki centar so 1 spalna 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации