Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Atraktivni duplex stanovi vo Gradski Park

Оглас од претпријатие Се продава од: RealEstatesMacedonia.com 08 авг. 10:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

364 Огласи во продавницата

Stan od 69m2 vo Kisela Voda 75 000 ЕУР
Stan od 75m2 vo Centar 70 000 ЕУР
Stan od 45m2 so edna spalna vo Centar -
NOV STAN OD 48m2 CENTAR DO SOBOREN HRAM 1 SPALNA 1 250 ЕУР
Атрактивни дуплекс станови, на приземје со сопствен двор, и кат со три спални соби и две бањи, сето тоа проектирано и изведено во 131м2, давајки му максимален комодитет на секој дел од станот.
Овие станови се целосно ориентирани кон реката Вардар и Градски Парк (ориентација ЈУГ), во внимателно одбрана тивка, мирна и чиста околина.
Објектот е готов и веќе вселен со голем дел од нашите купувачи.
Закажете посета на објектот на 078/300-679
RealEstatesMacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com Vi gi nudi najdobrite stanovi, kukji, delovni prostorii, dukjani, za iznajmuvanje ili prodavanje po najpovolni ceni.
Посетете ја нашата продавница
Apostol Guslarot 6 lok.1 Прикажи на мапата
078300679, 078 270170
https://www.realestatesmacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com
078300679
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

364 Огласи во продавницата
Luksuzen stan 140m2 na Vodno so 3 spalni 950 ЕУР
STAN SO DVE SPALNI 58m2 VO AERODROM NOVOGRADBA -
Se iznajmuva  Luksuzen stan so 3 spalni 600 ЕУР
LUXURY HOUSE FOR RENT ON VODNO -
Кон почеток