Оглас од претпријатие Објавени: фев. 26 2018 11:40

BARAKA 55m2 PARCELA 275m2 DRACEVO

ЕУР

Објавени: фев. 26 11:40
Прегледи: 113
Sifra 19 636
Se prodava baraka od 55m2 lepenka od edna strana so gotov proekt za gradba so plateni komunalii za vo osnova 120m2 i vkupna izgradenost od 250m2 razviena povrsina.
Cena 45.000e.za placot !
077 705 108 / 109
Опис на линк

Real estate DOMA DOM

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посети ја страната на нашата продавница

Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Прикажи на мапата

00389023051300

https://www.domadom.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации