Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CENTAR BUL.KOCO RACIN 62m2

1 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 07 ноем. 11:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

CENTAR PARK FONTANA 70M2 0 ЕУР
SOBOREN HRAM 72M2 1 ЕУР
CENTAR G ZID J BROZ 86m2 0 ЕУР
PONUDA NA STANOVI CENTAR 1 100 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava klasicen 2,5 soben stan od 54m2 + 2 terasi po 4m2 +7m2 podrum na 1 kat cena 64 000 evrasifra 4544 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
UNIVERZALNA 87M2 NOVOGRADBA 1 100 ЕУР
CENTAR 50 DIVIZJA MVR 61M2 61 000 EVRA 0 ЕУР
CENTAR G ZID SPROTI RAMSTOR 83M2 0 ЕУР
GRADSKI ZID J BROZ 100M2 1 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации