Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CENTAR G PARK 73m2

1 120 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 16 јан. 18:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava 3 soben stan od 73m2+8m2 podrum, na visoko prizemje, renoviran, orientacija istok zapad
Cena 82 000 eur
Sifra 4415
Kon Tel 070/546-378, 078/221-492, 02/31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
UNIVERZUM -ponuda na stanovi vo Aerodrom 900 EUR
KOMPLET RENOVIRAN STAN 93m2+17+14m2 NA ILINDENSKA 1 100 EUR
DEBAR MALO 100M2 EXTRA CENA 900 EVRA 900 EUR
PONUDA NA STANOVI  CENTAR 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации