Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CENTAR G ZID ANEX POZADI H BRISTOL 125M2

600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 06 ноем. 13:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava -izdava anex od 125m2 5 soben luxsuzno renoviran na 2 od 4 kat so parno i lift so pogled na 4 strani cena za izdavanje 600 evra za prodazba so moznost za dogovor sifra 4606 kon tel 070-546-378.078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
GRADSKI ZID SPROTI G POSTA 56M2 1 100 EUR
CENTAR ZELEN PAZAR 73M2 75 000 EUR
STAN OD 50m2  VO STROG CENTAR NAD LISKA 250 EUR
LOKACIJA ZA GRADBA CENTAR POZADI RAMSTOR 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации