Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

CENTAR G ZID BLOK POZADI SOBRANIE 77M2

1 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 28 јун. 17:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

CENTAR DO SOBRANIE 32M2 0 ЕУР
CENTAR SPROTI ZELEN PAZAR 68M2 0 ЕУР
TAFTALIDZE PRASKA NOVI STANOVI 1 100 ЕУР
CENTAR KATOLICKA91M2 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava stan od 77m2 3 soben renoviran na 2 od 6 kat so parno i lift cena po dogovor sifra 7189 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
UNIVERZUM
  Online
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
VODNO S ARSOV NOV 85m2 EXTRA CENA OPREMEN 1 100 ЕУР
KOMPLEX MIDA STAN OD 122M2 1 350 ЕУР
CENTAR G ZID H.BRISTOL 85M2 0 ЕУР
CENTAR G ZID KAJ  PALETE 70M2 1 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации