Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CENTAR G ZID BUL K RACIN 90M2

85 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 18 апр. 12:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

SE IZNAJMUVA STAN VO TAFTALIDZE 320 ЕУР
STAN OD 71M2 VO GRADSKI ZID 1 000 ЕУР
UL MAKEDONIJA 205M2 KUKA 0 ЕУР
KLINICKI 180m2 STAN 1 100 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava renoviran stan od 90m2 3 soben na 10 od 12 kat so parno i lift cena 85 000 evra sifra 7228 kon tel 070-546-378,078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
PLOSTAD 62M2 1 800 ЕУР
NOVI STANOVI AERODROM 1 050 ЕУР
CENTAR KATOLICKA 72m2 0 ЕУР
CENTAR J BROZ 92m2 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации