Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CENTAR G ZID DO H BRISTOL 84M2

1 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 28 јун. 17:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

LOKACIJA ZA GRADBA K VODA 476M2 0 ЕУР
CENTAR HOLANDSKA AMBASADA 80M2 NOV STAN 1100 EVRA 1 100 ЕУР
CENTAR BUL.KOCO RACIN 86M2 906 ЕУР
CENTAR KORCAGIN NOV STAN 80M2 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava 3 soben stan od 84m2 na 2 od 12 kat so parno i lift cena 1200 evra sifra 7060 kon tel 070-546-378,078-221-492.02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
PONUDA NA STANOVI CENTAR G ZID 0 МКД
CENTAR DO J BROZ 60M2 1 083 ЕУР
CENTAR O.NIKOLOV NOV 80M2 1 100 ЕУР
DOM NA PRATENICI 56M2 55 000 EVRA 982 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации