Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CENTAR G ZID DO HOTEL BRISTOL 84M2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 14 авг. 18:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

ILINDENSKA NOV STAN 83m2 1 250 EUR
TRI BISERI STAN OD 58m2 1 040 EUR
LUXSUZEN STAN OD 130m2 UNIVERZALNA 700 EUR
STAN VO GRADSKI ZID D GRUEV 132m2 1 100 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se porodava 3 soben stan od 84m2 renoviran na 2 od 12 kat so parno i lift cena 1200 evra sifra 7060 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
CENTAR SOBOREN HRAM 91M2 SE IZDAVA 400 EUR
G ZID M H JASMIN 75M2 1 000 EUR
CENTAR G ZID Z PAZAR 80M2 1 100 EUR
SE IZDAVA STAN G ZID SPROTI POSTA 72M2 350 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации