Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CENTAR G ZID STAN SO EXTRA

930 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 16 фев. 10:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

VODNO SALVADOR ALJENDE NOV STAN 154M2 1 400 ЕУР
CENTAR UL MAKEDONIJA 100M2 0 ЕУР
SE IZDAVA STAN PLOSTAD NAD PELISTER 55M2 400 ЕУР
STAN CENTAR SPROTI EVROPSKI UNIVERZITET 51M2 1 040 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava 3 soben stan od 92m2 na 3 od 12 kat so parno i lift cena 85 000 eva so moznost za dogovor sifra7195 kon tel 070-546-378-078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
G ZID DAME GRUEV 132M2 1 100 ЕУР
G ZID POZADI SOBRANIE 51M2 0 ЕУР
CENTAR G ZID BUL K .RACIN 85M2 1 000 ЕУР
STAN VO CENTAR O.NIKOLOV  NOV 80m2 1 100 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации