Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CENTAR G ZID Z.PAZAR 80M2 1100 EVRAM2

1 100 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 28 дек. 14:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

DEBAR MAALO SPROTI V MEBEL 48 M2 0 EUR
CENTAR POZADI ZITO LUKS KOZARA 100 EUR
ILINDENSKA 100M2 1 200 EUR
CENTAR DO JOSIP BROZ 95m2 1 150 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava renoviran stan od 80m2 3 soben na 2 od 6 kat so parno i lift cena 1100 evra m2 sifra 7159 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
CENTAR G ZID BLOK BEKO 57M2 0 EUR
CENTAR PARK 120m2 0 EUR
G.ZID POZADI SOBRANIE 77m2 0 EUR
CENTAR BUL SV KLIMENT 88m2 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации