Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CENTAR J BROZ 82M2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 14 мар. 15:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

STAN OD 65M2 GRADSKI ZID R DOM 1 150 EUR
CENTAR G ZID SOBOREN HRAM 90M2 1 000 EUR
GARSONIERA KATOLICKA NOVA 27M2 1 250 EUR
KAPISTEC NOVOGRADBA 1 200 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava stan od 74m2+8m2 terasa+5m2 podrum na 2 od 3 kat +parking cena 88 000 evra sifra 4604 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
OSTROVO 70M2 900 EUR
GARSONIERA KATOLICKA NOVA 27M2 1 250 EUR
CENTAR G ZID NAD TINEX 68M2 0 EUR
CENTAR GRCKA AMBASADA KUCA 400M2 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации