Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CENTAR UL MAKEDONIJA 112M2

1 300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 12 јун. 09:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

CENTAR G.ZID SOBOREN HRAM 0 ЕУР
CENTAR G ZID 85M2 85 000 ЕУР
MICURIN STAN SO EXTRA  900 ЕУР
CENTAR PLOSTAD NAD PELISTER 62M2 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava stan od 112m2 5 soben wc + kupatilo na 4 od 6 kat so parno i lift so juzna orientacija cena 1300 evra m2 sifra 4449 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
CENTAR SOBOREN HRAM 61m2 65 000 ЕУР
CENTAR ZELEN PAZAR 80M2 0 ЕУР
CENTAR G ZID R DOM ANEX 132M2 1 150 ЕУР
SE IZDAVA VO CENTAR NIKOLA VAPCAROV 60 PLUS 20m2 300 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации