Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CETIRISOBEN STAN 112 M2 BLIZU UNIVERZALNA

120 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 02 мар. 17:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата

NOVA KUKA 155m2 2 TROSOBNI STANA RADISANI 150 000 ЕУР
SE IZNAJMUVA DEBAR MAALO 50M2 NOVOGRADBA 300 ЕУР
KOMPLET OPREMEN 43M2 GJORCE PETROV 40 000 ЕУР
KUKA CENTO POZADI O UCILISTE 25 MAJ 72 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVA CETIRISOBEN STAN VO CENTAR VO NEPOSREDNA BLIZINA NA UNIVERZALNA SALA.
STANOT E VO VKUPNA POVRSINA OD 112 M2.
POZICIONIRAN ISTOK/ZAPAD NA 1 KAT.
ODLICNA ORGANIZACIJA , VO SITE PROSTORII SE VLEGUVA OD CENTRALEN HODNIK.
OD PROSTORII POSEDUVA
- DNEVEN PRESTOJ SO IZDVOENA KUJNA
- GOSTINSKI TOALET
- DVE DETSKI SOBI SO ZAEDNICKO KORISTENJE NA BANJA
- RODITELSKA SPALNA SOBA SO SVOJA BANJA I GARDEROBER.
- DVE TERASI
- POD- PARKET
- CENTRALNO PARNO GREENJE.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата
SE IZDAVA STAN NA 20 METRI OD PLOSTAD 250 ЕУР
DVOSOBEN SPROTI EKONOMSKO K.VODA SO DVOR 45 000 ЕУР
AERODROM DO LJUBEN LAPE DVA STANA 20 M2 I 40 M2 55 000 ЕУР
BARAKA SO DOGRADBA CENTO SO IZLEZ NA 2 ULICI 75 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации