Оглас од претпријатие Објавени: дек. 18 2018 03:10

CETVOROSOBEN STAN 103m2 K VODA KAJ EKONOMSKOTO

ЕУР

Објавени: дек. 18 03:10
Прегледи: 1
SIFRA:19 591

Se prodava nov cetvorosoben stan od 103m2 na 5/5 kat bez lift , so 3 spalni sobi, (so mebel).....so moznost za zamena na stan vo Ohrid ili stan vo Skopje so doplata !
cena : 70.000e

Kontakt:
077 705 108
077 705 109
CENA:70.000e.
Agencija Doma Dom
www.domadom.mk
info@domadom.mk
MoneyGram-money transfer
Опис на линк

Real estate DOMA DOM

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посети ја страната на нашата продавница

Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Прикажи на мапата

00389023051300

https://www.domadom.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации