Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Cetvorosoben stan kaj Katolicka crkva

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 21 јун. 09:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Шифра 24502

Продаваме стан кај Католичка црква со површина од 144м2.По имотен ( 133м2+11м2 тераса+3м2 подрум) Располага со 3 спални соби, 2 купатила, пространа дневна со кујна и тераса. Станот е на 1ви кат, централно греење, како и паркинг место и гаража. Цена по договор.

Контакт тел.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
+3892 3110-566 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2756 Огласи во продавницата
Ubav Stan so 1 spalna Taftalidze 1 260 ЕУР
Odlicen stan vo Aerodrom so 3 spalni sproti Tineks -
ODLICEN DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR 1000M2 -
Deloven prostor vo Strog Centar -
Кон почеток