Оглас од претпријатие Објавени: мај 06 2022 10:09

Cetvorosoben stan vo Centar blizu Ramstore Mall

Објавени: мај 06 10:09
Прегледи: 14
Agencija Casa prodava nov stan vo Centar 109m2 + 15m2 garaza (ul.50 Divizija;pozadi Ramstore Mall) 3 spalni, 2 kupatila, kompletno moderno opremen. cena po dogovor. kontakt: 071 259 252 Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации