Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor na odlicna lokacija

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 25 окт. 10:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2988 Огласи во продавницата

Trosoben komoten stan vo Centar 103 000 ЕУР
STAN OD 64m2 NA ODLICNA LOKACIJA 0 ЕУР
SE IZNAJMUVA EKSTRA POVOLNO STAN VO CRNICE 270 ЕУР
Prekrasna kuka vo Radisani 195 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Продаваме одличен деловен простор од 38м2 во Карпош погоден за канцеларии,дуќан,ординација и сл.
Цена по договор
Евидентен број :33641
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2988 Огласи во продавницата
NOVI NEVSELUVANI KUKI VO TRNODOL 0 МКД
SE IZDAVA EKSTRA STAN VO AERODROM 220 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN 2 SOBEN STAN 60m2 VO CENTAR 300 ЕУР
Garsonjera 34m2 kaj Univerzalna sala 39 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации