Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Dva novi dvosobni stana vo Kisela Voda

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 29 јул. 12:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра 24621

Агенција Асторија продава два нови стана во Кисела Вода позади сала Расадник. Становите се со квадратура од 45м2 и 49м2, на први кат со 1 спална соба. Вселиви Окотомви 2020 год. Цена за становите 990 евра/м2 со вклучен данок.Има и гаражни места по цена од 3.500 евра.
Контакт тел. 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2866 Огласи во продавницата
Odlicen stan za iznajmuvanje vo Kisela Voda -
Se izdava stan Dzevahir New apt for rent Dzevahir -
Plac od 350m2 so baraka od 80m2 -
Super stance vo Micurin 200 ЕУР
Кон почеток