Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DVA NOVI STANA VO KOZLE 67m2 i 71m2

1 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: COREX Real Estate 24 апр. 07:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodavaat dva trosobni novi stana vo n.Kozle, vo pocetniot del, posle crkvata Sv.Jovan.
Stanovite se vo nova zgrada, vednas vselivi, so Imoten list.
1. 67m2 so dve spalni- orientacija jug-zapad
2. 71m2 so dve spalni- orientacija sever-zapad

Stanovite se na kat3, posleden, no so polna visina na zidovi-nema kosini.

So sekoj stan sledi GRATIS PARKING MESTO PRED ZGRADA!

Cena:1000evra po m2
Kupuvacot nema obvrska za agenciska provizija!

Sifra:1268
Kontakt:075 205 008 agent Tanja
[email protected]
COREX Real Estate
COREX Real Estate посредува при купопродажба и изнајмување на недвижен имот. Наша цел е сите да бидат задоволни од изборот!
Посетете ја нашата продавница
Skopje Прикажи на мапата
070 858 141, 075 969 369
COREX Real Estate
070 858 141, 075 969 369
COREX Real Estate

COREX Real Estate

765 Огласи во продавницата
STAN OD 35m2 VO TAFTALIDZE dvosoben -
LUKS STAN OD 109m2 VO AERODROM so 3 spalni -
EKSTRA STAN VO KARPOS OD 101m2 so 3 spalni -
STAN OD 88 m2 VO NOVO LISICE 57 000 ЕУР
Кон почеток