Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DVA STANA KAPISTEC BLIZU KLINICKI 43 M2 DVOSOBEN

55 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 30 мај 16:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1388 Огласи во продавницата

ATRAKTIVEN PLAC VO CRNICE BLIZU RESTORAN BILJANA 0 ЕУР
DVOSOBEN STAN 55m2 VO KISELA VODA 0 ЕУР
STAN VO CENTAR BLIZU O.U.BRAKA RIBAR 76m2 83 600 ЕУР
NOV NEVSELUVAN STAN KAPISTEC DOLNO VODNO 75M2 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVAAT DVA STANA IDENTICNI PO VERTIKALA EDEN NAD DRUG SEKOJ OD NIV VO POVRSINA OD 43 M2.
STANOVITE ZAVZEMAAT SEVEROISTOCNA ORIENTACIJA ,OTVOREN POGLED.
ZGRADATA SE PRIKLUCUVA NA CENTRALNO PARNO GREENJE.
STANOVITE SE PRODAVAAT I POEDINECNO.
VSELIV8I DEKEMVRI/JANUARI
ODLICNA POZICIJA NA MIRNA LOKACIJA VO KAPISTEC .
КАЗА МИА - М
Ние сме агенција за недвижности која е долги години на пазарот за недвижнини и се стреми да е најдобра во тоа што го нуди. Каза Миа како агенција при посредување на имот, превзема улога на главен контакт центар за организирање и логистички детали во поглед на поредување и тоа : - посредување при продажба на имот - посредување при комплетирање на документација, која е потреба за реализирање на купопродажба - посредување при издавање на имот Поради зголемување на потребите и барањата на нашите клиенти, ние како агенција постојано се стремиме да го унапредиме нашето работење со воведување постојано голем број на услуги и активности кои ги нудиме од наша страна. Во нашиот тим има обучен и стручен кадар кој ќе Ви помогне вашите желби и барања да се реализираат. Ние нудиме станови и куќи за продажба на различни локации низ Скопје, кои би можеле да бидат за Вас атрактивни и примамливи за купување. Во нашата продавница на Pazar3.mk, може да погледнете голем број на огласи: - се продава куќа во населаба Железара - се продава барака во Ново Лисиче - се продава трособен стан во Хиподром, нова населба - актрактивен луксузен апартман во комплекс Верина - двособен стан во Кисела Вода 39м2 Нашиот тим ќе се погрижи за Вас да ја пронајде содветната понуда која најмногу Ви одговара, спроред вашите потреби и можности. Сите наши понуди кои ги имаме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, каде имаме голем број на огласи од станови и куќи со различна квадратура и локации низ Скопје. Може да не исконтактирате на следниот тел број : 078434502 или да ни пишете на следната емаил адреса: casamia313@yahoo.com Ве очекуваме. Вашата агенција Каза Миа!
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1388 Огласи во продавницата
NOV TROSOBEN STAN VO AERODROM VSELIV 73m2 880 ЕУР
DVOSOBEN STAN VO GORCE PETROV 43m2 1 KAT 36 000 ЕУР
TROSOBEN STAN VO KARPOS 1 58M2 3 KAT 1 034 ЕУР
TROSOBEN STAN K VODA 53m2 JUGOISTOK 50 350 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации