Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DVOSOBEN STAN 43m2 KARPOSH 1

Оглас од претпријатие Се продава од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 15 мар. 11:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AГЕНЦИЈА БОЖИНОСКИ НЕДВИЖНОСТИ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 1 ,ЦЕЛОСНО РЕНОВИРАН (инсталации,струја,водовод,одвод,внатрешна изолација 2см стиропор,нови врати и прозори)и наместен стан.Во стара,но квалитетна градба на зграда.41М2 +2м2 тераса,+4м2 подрум и .Опремен со нов мебел и електрични аперати.Со inverter клима и vailant греалки.)

ЦЕНА 49000 ЕВРА КОМПЛЕТ ОПРЕМЕН
ЕВ.БРОЈ 3150
КОНТАКТ 076/355-223
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 , 02/3076-527, 076/355-220
Leaflet
Кон почеток