Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dvosoben stan 48m2 vo Taftalidze 2

46 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 27 ноем. 16:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2845 Огласи во продавницата

Se izdava stan od 134m2 vo Skopje 600 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO KAPISTEC OD 40M2 180 ЕУР
Lux stan od 73m2 vo Crnice 450 ЕУР
SE IZDAVA LUX STAN VO BLIZINA NA OU PESTАLOCI 400 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Стан во Тафталиџе 2
Нова зграда од 2006 станот има 2 соби и паркинг место. Балкон од 3м2.

Влатко 078 339 361
Шифра 21461
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544 , 078 339 361
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2845 Огласи во продавницата
LUXURY APARTMENT FOR RENT 450 ЕУР
Nov stan od 51m2 vo Taftalidze 61 000 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN NA VODNO OD 56M2 350 ЕУР
GARSONJERA Kisela Voda kaj rampa 29 100 ЕУР
Кон почеток