Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DVOSOBEN STAN STROG CENTAR 38 M2 SO SPALNA RENOVIR

45 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 13 дек. 16:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1384 Огласи во продавницата

NOV KOMFOREN TROSOBEN VSELIV 89 M2 TAFTALIDZE 82 500 EUR
NOV TROSOBEN STAN NASPROTI VERO JUMBO 67m2 5 KAT 81 500 EUR
PLAC SO MARKICA A2 NAMENA RAMPA KISELA VODA 105 000 EUR
KUKA VO ODILCNA SOSTOJBA 140M2 BUTEL 2 140 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR VO NEPOSREDNA BLIZINA NA MINISTERSTVO ZA PRAVDA, NA SAMO 1 MINUTA OD GRADSKIOT PLOSTAD.
STANOT SE NAOGA VO MALA ZGRADA SO NEKOLKU STANA.
KONKRETNIOT STAN E POZICIONIRAN NA3 KAT, VO VKUPNA POVRSINA OD 38 M2 SO ZASEBNA SPALNA SOBA.
STANOT E KOMPLET RENOVIRAN .
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078411914
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1384 Огласи во продавницата
NOVOGRADBA AERODROM 64M2 TROSOBEN NEVSELUVAN 66 560 EUR
EKSKLUZIVEN STAN SO POGLED NA KEJ 144 M2 190 000 EUR
SE IZNAJMUVA ODLICEN STAN BLIZU KATOLICKA 46M2 290 EUR
PRIZEMNA 4 SOB KUKA VO BARDOVCI 600 M2 PLAC 140 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации