Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DVOSOBEN STAN VO GJORCE KAJ POLIKLINIKA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 19 авг. 11:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3005 Огласи во продавницата

Odlicen stan za deloven prostor vo Taftalidze 0 МКД
KUPUVAME BARAKA vo TAFTALIDZE-1 0 МКД
Luksuzen stan za izdavanje vo City Tower 0 МКД
NEW APARTMENTS VODNO area 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Sifra:24542
Se prodava stan vo Gjorce Petrov vo zgradata na Adora. Stanot e na 6ti kat od vkupno 7 so lift.
Se sostoi od 1 spalna ,balkon, dnevna so trpeezarija i kujna kako i kupatilo.
Greenjeto so sopstveno parno.
So stanot odi i garazno mesto od 19m2 upisano vo imoten list.
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
+3892 3110-566 071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3005 Огласи во продавницата
Kat od kuka 110m2 vo Debar Maalo 0 МКД
Deloven prostor vo Centar 80m2 500 ЕУР
Odlicna kukja vo Bardovci 0 МКД
Odlicna ponuda  stan vo Debar Maalo 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации