Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

EDNOSOBEN STAN KARPOS 1 BLIZINA NA SIMPO

36 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 27 ноем. 16:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1320 Огласи во продавницата

KOMPLET OPREMEN VO NOVA ZGRADA TAFTALIDZE 62m2 250 ЕУР
NOV VSELIV TROSOBEN STAN D.MAALO 56m2 1 KAT 61 600 ЕУР
PLAC SO MARKICA ZA STANBENO DELOVEN OBJEKT 55 000 ЕУР
KANCELARISKI PROSTOR ZA IZNAJMUVANJE VO CENTAR 250 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVA EDNOSOBEN STAN VO KARPOS 2 VO NEPOSREDNA BLIZINA NA SIMPO.
STANOT E VO POVRSINA OD 38 M2, VO ODLICNA SOSTOJBA.
SMENETA NADVORESNA STOLARIJA,PARKET.
TEL.ZA KONTAKT DONKA 078300583
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1320 Огласи во продавницата
CETIRISOBEN STAN CENTAR VO BLIZINA NA SOBOREN HRAM 105 000 ЕУР
KOMPLET OPREMEN STAN BLIZU TRI BISERI SO DVOR 220 ЕУР
EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR 166 M2  -
NOV DVOSOBEN STAN VO CRNICE 45M2 JUZNA STRANA 1 100 ЕУР
Кон почеток