Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

EKSKLUZIVEN STAN KAPISTEC VODNO 4 SOBEN 85 M2

99 000 ЕУР

Се продава од: elizabeta 26 јун. 14:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVA STAN KAPISTEC -VODNO (VO BLIZINA NA ZAVOD ZA REHABILITACIJA) OD 85 M2,4 SOBEN NA VISOKO PRIZEMJE,KLASICEN RASPORED,EKSTRA KVALITET( SO KUJNA KOMPLET SO MASINA ZA SADOVI I ASPIRATOR,VGRADEN PLAKARI),GODINA NA GRADBA 2007.CENA 99.000 EU.
KONTAKT ELIZABETA(AGENCIJA) 078/65-32-33
VESNA 075/65-65-02
elizabeta
078653233
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации