Оглас од претпријатие Објавени: јан. 27 2022 05:43

Ekskluziven stan vo Aerodrom

Објавени: јан. 27 05:43
Прегледи: 522
ID. 22142

Prodavame ekskluziven stan vo Aerodrom.

Stanot se naogja na posleden kat i e na dve nivoa, so golema dnevna soba so otvorena kujna i kupatilo i balkon.

Na gornoto nivo se locirani dve spalni sobi, kupatilo, balkon, i logija ( peralna )

Stanot e namesten so visoko kvaliteten mebel i vnatresni materijali i se prodava isklucivo namesten ili prazen

Cena po dogovor
Опис на линк

Dom Lux

Real Estate Agency - *Dom  Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Real Estate Agency - *Dom  Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации