Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ekstra ponuda na stan vo Taftalidze 1

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: НЕДВИЖНОСТИ 05 септ. 09:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата

NOV stan 50m2 D Maalo 0 ЕУР
Plac za gradba vo Kisela Voda 0 МКД
NOVOGRADBA STANOVI VO AERODROM 0 МКД
Garsonjera vo naselba Hipodrom 25 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Евидентен број: 8571
Нов стан со посебна спална, дневна, кујна, бања и балкон.
Информации на: 076/355-220
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата
2,5 Soben stan vo N Lisice 49 000 ЕУР
3 soben stan od 70m2 vo Aerodrom ИТНО 59 500 ЕУР
SE IZDAVA NOV PRAZEN STAN KATOLICKA CRKVA 0 ЕУР
3 soben stan od 86m2 vo Aerodrom 80 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации