Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

EKSTRA POVOLNA PONUDA NA STAN VO AERODROM 65 M2

47 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 10 јул. 15:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1299 Огласи во продавницата

NOV TROSOBEN STAN CENTAR 72 M2 DELUMNO OPREMEN 1 034 ЕУР
SE IZNAJMUVA LUKSUZEN STAN VO CENTAR DUPLEX 150m2 900 ЕУР
NOV STAN 40m2 SO SPALNA VO DEBAR MAALO 46 000 ЕУР
EDINECNA BARAKA/KUKA TAFTALIDZE BLIZU KOMENSKI -
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVA TROSOBEN STAN NA POCETOKOT NA NASELBA AERODROM VEDNAS DO RULET, VO POVRSINA OD 65 M2 OD KOI 6 M2 E BALKON.
POZICIONIRAN NA 4 KAT,ZAPADNA STRANA.
SAMO 723 EVRA M2 !!!
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
  Online
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1299 Огласи во продавницата
NOV STAN GORCE PETROV,1 KAT,38 M2 SO SPALNA SOBA 30 000 ЕУР
STAN OD 43m2 VO AERODROM 47 300 ЕУР
STANOVI VO CRNICE 44 I 50M2 VSELIV SO IMOTEN LIST 1 100 ЕУР
PLAC SO KUKA ,ZA GRADBA TAFTALIDZE 1 -
Кон почеток