Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

EXSLUZIVNI STANOVI VO SKOPJE

Се продава од: ALI BABA 29 ноем. 22:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
NUDiME EXSLUZiVNi STANOVI VO SKOPJE 48 m2 51 m2 57 m2 69 m2 73 m2 KARPOS' DEBAR MALO' CENTAR' GORCE PETROV 'ZA PO VEKE INFO TEL 071-668-338 075-309-418
ALI BABA
071-668-338
Leaflet
Кон почеток