Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

EXTRA LUKS STAN 250m2 CENTAR

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Vittoria Real Estate Agency 19 јун. 13:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Vittoria Real Estate Agency
 PROMOTIVNO STAN 43M2  VO ELENA LUKA TOBAKO 2 40 000 ЕУР
ODLICEN DVOSOBEN STAN VO KAPISTEC 69 000 ЕУР
ODLICNI STANOVI VO MICURIN 0 МКД
ODLICEN STAN 71M2 VO AERODROM 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Se prodava stan 250m2 penthouse luks vo Centar na 50ta devizija vo blizina na Mvr. Na 5ti kat so lift. Raspologa so tri spalni sobi. Master bedroom so privatno kupatilo. I plus uste dve kupatila. Terasa so cist pogled prema Vodno.

Cena po dogovor
Vittoria Real Estate Agency
070 317-965
Vittoria Real Estate Agency
UBAV STAN VO K-1 KAJ POLICIJATA 90 000 ЕУР
SE PRODAVA ODLICEN TROSOBEN STAN 58m2 TOBAKO 2 1 050 ЕУР
STAN 69M2 NA POSLEDNA 5KA NOVO LISICE 58 650 ЕУР
ODLICEN STAN VO MICURIN 47M2 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации