Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FAMILIJAREN STAN SO POGLED KON PARK SUMA 127m2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 05 окт. 11:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата

STAN 39m2 2 KAT NOVA GRADBA CENTAR KATOLICKA 44 850 EUR
NOVOIZGRADENI STANOVI CRNICE VODNO VISOKA KLASA 0 EUR
SE IZNAJMUVA ODLICNO OPREMEN STAN VO CENTAR 340 EUR
NOV VSELIV STAN TAFTALIDZE 50M2 JUGOZAPAD 52 500 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVA FAMILIJAREN APARTMAN VO NASELBA ZELEZARA NAD PRIVATNATA KLINIKA REMEDIKA.
STANOT E VO VKUPNA POVRSHINA OD 127 M2, VO MINI ZGRADA OD SAMO 4 STANBENI EDNICI.
OD PROSTORII POSEDUVA DNEVEN PRESTOJ,IZDVOENA KUJNA , 3 SPALNI SOBI, 2 BANJI , I GOLEM BALKON OD 20 M2.
POZICIJATA NA DNEVNIOT BORAVOK E SO POGLED KON PARK SHUMA GAZI BABA.
STANOT E VO ODLICNA SOSTOJBA.
SO STANBENATA EDINICA SE PRODAVA I GARAZA SO PODRUMSKA PROSTORIJA VO POVRSHINA OD 16 M2.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата
VSELLIV STAN AERODROM TOBAKO 2 55M2 TROSOBEN 57 000 EUR
EDINECNA BARAKA KOZLE NA PLAC OD 320m2 155 000 EUR
BARAKA NA AGOL VO TAFTALIDZE  BLIZU GIMN NOVA 149 999 EUR
NOV STAN 40m2 SO SPALNA VO DEBAR MAALO 46 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации