Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garsonjera nova kaj Sampionce

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 03 фев. 15:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2989 Огласи во продавницата

NOV STAN VO KISELA VODA POVOLNO 57 000 EUR
SE IZNAJMUVA STAN VO CENTAR 300 EUR
Nov luksuzen stan Centar 500 EUR
STAN VO NOVO LISICE PO POVOLNA CENA 54 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава НОВА наместена гарсонјера од 28 м/2 во Кисела Вода, гарсоњерата е со НОВ мебел и НОВА бела техника,со централно парно греенје,паркет , видеофон
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 077 700 236
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2989 Огласи во продавницата
Stan novogradba od 52m2 vo Karpos 55 200 EUR
Se Izdava i prodava Deloven prostor 580 EUR
SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO CENTAR 400 EUR
 POVOLNO STAN VO GORCE 31 800 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации