Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GARSONJERA VO KAPISHTEC

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: НЕДВИЖНОСТИ 11 јан. 18:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата

STAN VO KARPOS 4 POVOLNO 68m2 56 000 ЕУР
Nov dvosoben stan vo Taftalidze 1 0 ЕУР
Plac vo Przino 0 ЕУР
4 Soben stan vo Aerodrom 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
ЕВ.БРОЈ 6079
АГЕНЦИЈА БОЖИНОСКИ НЕДВИЖНОСТИ ПРОДАВА ГАРСОЊЕРА ОД 26M2+9M2 ТЕРАСА ВО КАПИШТЕЦ ,НА 7/8 КАТ СО ЛИФТ ИМА УБАВА ТЕРАСА ОРИЕНТАЦИЈА ИСТОК.

МОЖЕ ДА СЕ ГЛЕДА ПОСЛЕ 16h
ЦЕНА 35500 ЕВРА

КОНТАКТ 076/355-223
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата
SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO KAPISTEC 230 ЕУР
UBAVO STAN VO KISELA VODA RASADNIK VODNO 53 000 ЕУР
PREKRASEN STAN VO KISELA VODA 0 ЕУР
SE IZDAVA LOKAL NA PRIZEMJE VO KAPISTEC 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации