Оглас од претпријатие Објавени: мар. 06 2022 11:17

Gerakini Halkidiki Se prodava stan od 95 m/2

ЕУР

Објавени: мар. 06 11:17
Прегледи: 334
🇲🇰 Se prodava stan od 95m2 na 2 kat vo Gerakini, Halkidiki. Se sostoi od 3 golemi spalni sobi, dnevna soba, 2 banji. Ima: Kamin, sintetički ramki, ekrani, predni i zadni balkoni.Godina na gradba 2011 g.Pogled na more. Oddalečenost od more 130m.Ima direkten pristap do bazenot na kompleksot.

🇦🇱 Shitet apartament 95m2 ne katin e 2-te ne Gerakini, Halkidiki. Perbehet nga 3 dhoma gjumi te medha, sallon ndenje, 2 tualete. Ka: Oxhak, korniza sintetike, ekrane, ballkone para dhe mbrapa Viti i ndertimit 2011. Pamje nga deti. Largesia nga deti 130m Ka akses direkt ne pishinen e kompleksit.
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации