Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Itno stan od 85m2 Karpos4 trosoben

68 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Атлас Недвижности 15 авг. 15:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Атлас Недвижности
Komplet namesten dvosoben stan vo Debar Maalo  250 ЕУР
Stan vo gradba 81m2 vo Centar pozadi Univerzalna 1 100 ЕУР
Magacin od 245m2 do Metalski zavod 4 ЕУР
Se izdava magacin 160m2 na ul. Skupi 3 ЕУР
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
Itno se prodava trosoben stan vo Karpos4 od 85m2+4m2. Stanot e delumno renoviran. Ima kupatilo i gostinsko WC. Stanot e so juzna i zapadna orjentacija. So prekrasen pogled na Vodno. Stanot e na 9/18 kata.
So komlet dokumenti.
Cena 68000 evra
078/222-112
Атлас Недвижности
Агенцијата за недвижности "Атлас Недвижности" посредува при продажба, издавање и заменување на било каква недвижност (станови, куќи, деловни простори, канцеларии, плацеви, магацински простори и сл.) и нуди услуги во стручно советување за истите. Во соработка со наш адвокат и нотар ви гарантираме сигурност. Исто така ви нудиме услуги за реновирање на недвижности (целосно) и дизајн на ентериер како и изработка на истиот со одличен квалитет.
Visit our store page
ул. Франклин Рузвелт 50а/2-18 Show on the map
02 6147 511
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
02 6147 511
Атлас Недвижности
Namesten renoviran stan od 50m2 Aerodrom 200 ЕУР
Stan vo gradba 81m2 vo Centar pozadi Univerzalna 1 100 ЕУР
Komplet namesten dvosoben stan od 38m2 Debar Maalo 250 ЕУР
Se izdava prazen stan Aerodrom 60m2 so 2 spalni 250 ЕУР
Кон почеток