Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IZDAVAME GOLEM BROJ NA PRAZNI STANOVI- POVOLNO

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: URBAN LIVING 16 мар. 20:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

797 Огласи во продавницата

STAN SO DVOR NOVOGRADBA TAFTALIDZE 1 55 900 EUR
Urban Living izdava stan od 70m2 vo Karpos 3 280 EUR
Ubav stan nasproti Skopjanka 260 EUR
URBAN LIVING IZDAVA NOV STAN VO AERODROM 250 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Agencija Urban Living izdava golem broj na prazni stanovi so razlicna kvadratura i so povolni ceni niz site opstini vo gradot.
Kontakt telefon 077 696 126
URBAN LIVING
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг Како можеме да Ви помогнеме? Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. Како до поголема вредност. Ние сме тука за Вас. Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот. Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот. Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот. Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне. Вие добивате од нашето искуство.
Посетете ја нашата продавница
Rimska 3 Прикажи на мапата
078967010
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
URBAN LIVING
078 967 010
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

797 Огласи во продавницата
Odlicen stan za par ili familija so 1 spalna 200 MKD
Dvosoben stan vo Kisela Voda 39 000 EUR
URBAN LIVING IZDAVA LUKSUZEN STAN KAJ MIDA 450 EUR
SE IZDAVA RENOVIRAN NAMESTEN STAN DO ZELEZNICKA S 220 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации