Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

K.VODA 50M2 OPREMEN STAN KAJ PELAGONIJA

47 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ 03 дек. 12:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Deloven prostor na prizemje od 80m2 vo Aerodrom 73 000 ЕУР
Stan 38m2  N.Lisice so spalna soba 35 000 ЕУР
ЦЕНТАР РАДИО БРАН 73М3 ТРОСОБЕН НОВ 0 ЕУР
CENTAR VO BLIZINA NA UNIVERZALNA NOV 86M2 TROSOBEN 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
14958... K.VODA KAJ HOTEL PELAGONIJA STAN 50M2 NA 5KAT SO LIFT I PARNO, OPREMEN (MOZNOST I SO STANARI).... CENA 47000EU..POVEKE INFORMACII NA 071/257-405

ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Посетете ја нашата продавница
dame gruev br.7, mezanin Прикажи на мапата
071257405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405


WhatsApp:
071257405
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Stan od 61m2 Karpos kaj Simpo na 5kat 0 ЕУР
ЦЕНТАР ПЛОШТАД КАНЦЕЛАРИИ 500м2..373м2 0 МКД
Prekrasen cetvorosoben stan od 136m2 na prv kat na Vodno 150 000 ЕУР
RADISANI 152m2 KUKA PLAC 1984m2 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации