Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KAPISTEC DOLNO VODNO ZAVRSNA FAZA 62m2

70 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Real estate DOMA DOM 14 мар. 14:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Real estate DOMA DOM

Real estate DOMA DOM

1246 Огласи во продавницата

NOV PRAZEN TROSOBEN 70m2 CENTAR UNIVERZALNA 300 ЕУР
NOV 2- SOBEN 40m2 TAFTALIDZE 1 kaj gim.GJ.DIMITROV 280 ЕУР
NAMESTEN DVOSOBEN 60m2 CENTAR UNIVERZALNA 0 МКД
CETIRISOBEN STAN VO NOVO LISICE 84m2 76 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Sifra 4. 414
VO ZAVRSNA FAZA !!!
- (62m2- dvosoben - na 4/5KAT = 70.000E.)
Agencija DOMA DOM
077 705 108 / 109

MONEYGRAM-MONEYTRANSFER
Real estate DOMA DOM
Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуги при купување и изнаjмување подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции. Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посетете ја нашата продавница
Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Прикажи на мапата
00389 02 3051 300
https://www.domadom.mk
Real estate DOMA DOM
00389 02 3051 300
Leaflet
Real estate DOMA DOM

Real estate DOMA DOM

1246 Огласи во продавницата
2-SOBEN STAN 45m2 NOV NAMESTEN PRIZEMJE KOZLE 250 ЕУР
TROSOBEN STAN 93m2 VO KOZLE GERM AMBASADA 350 ЕУР
NAMESTEN DVOSOBEN 55m2 KAPISTEC 300 ЕУР
PRAZEN DVOSOBEN STAN 42m2 VO KAPISTEC KTK 180 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации