Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KAPISTEC KOZARA 56M2 1050 EVRA M2

1 050 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 11 мај 13:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

CENTAR G ZID BLOK NAD STUDIO SECRET 71M2 0 ЕУР
STAN GRADSKI ZID BUL K RACIN 82m2 950 ЕУР
RISTICEVA PALATA  40M2 0 ЕУР
TAFTALIDZE NOV STAN 52M2 1 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava renoviran stan od 56m2 na 2 soben na 2 od 7 kat so parno i lift cena 1050 evra sifra 4749 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
STAN VO GRADSKI ZID V GLAVINOV NAD MAT 72m2 1 180 ЕУР
 CENTAR G ZID BLOK POZADI SOBRANIE 68M2 0 ЕУР
CENTAR G ZID BLOK POZADI SOBRANIE 70M2 0 ЕУР
KISELA VODA NA GORGI DIMITROV 54m2 NOV 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации