Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KARPOS 1 SIMPO DVOIPOLSOBEN 56 M2 1 KAT

49 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 10 фев. 17:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1328 Огласи во продавницата

NOV VSELIV  STAN 42 M2 KATOLICKA !!! 49 500 EUR
VLAE CETIRISOBNA NOVA KUKA 140 M2 135 000 EUR
TROSOBEN STAN 62M2 AERODROM GRADBA ADORA 1 050 EUR
NOV STAN STAR AERODROM 59M2 1 KAT 64 900 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO KARPOS 1,POZADI SIMPO.
STANOT E VO POVRSINA OD 56 M2,1 KAT,3 PROSTORII,2 TERASI, PODRUM 11 M2.
STANOT SE NAOGA VO POSTARA ZGRADA ,CENTRALNO PARNO GREENJE.
ODLICNA LOKACIJA VO BLIZINA NA UCILISTE,GRADINKA.
PERSPEKIVNA MOZNOST ZA DOBIVANJE DOPOLNITELNA KVADRATURA.
ZGRADATA E VLEZENA VO DUP ZA NADGRADBA I DOGRADBA !!!
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1328 Огласи во продавницата
SE IZNAJMUVA KOMPLET OPREMEN STAN DO SIMPO-CRNICE 200 EUR
STAN GRADSKI ZID ANEKSI stan od 136m2 2 KAT 142 000 EUR
NAMESTEN STAN 39m2 KARPOS 3 RENOVIRAN 39 000 EUR
KUKA NA ODLICNA LOKACIJA SO USL ZA GRADBA CRNICE 165 000 EUR
Кон почеток