Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KISELA VODA CESMA NOVI STANOVI 49M2 54M2,

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ 29 мај 12:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Centar kaj  Evropska Unija 66m2 trosoben 0 ЕУР
Centar univerzalna 250m2 kuka parking za deloven 0 МКД
CRNICE NOVI VSELIVI STANOVI 32M2-78M2 0 ЕУР
CENTAR 48m2 KANCELARII VO DELOVNA ZGRADA 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
**** AGENCIJA PARTENON PRODAVA STANOVIVO NOVOGRADBA VO ZAVRSNA FAZA NA CESMA:

---- PRIZEMJE SO DVOR 39M2 I 47M2...1100E/M2 +200E/M2 ZA DVOROT
----1 KAT 49M2 I 54M2
----2KAT 54M2
---3KAT 54M2
----4KAT 40M2, 45M2 I 56M2
INFORMACII NA 071/257-405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Посетете ја нашата продавница
dame gruev br.7, mezanin Прикажи на мапата
071257405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
PLACEVI ZA LESNA INDUSTRIJA GORNO LISICE ILINDEN 0 МКД
KAPISTEC VO NOVORADBA 75M2 TROSOBEN NAMESTEN 0 МКД
Hipodrom trosoben stan 80m2 na 2 kat 50 000 ЕУР
CENTAR D.MAALO 61M2 TROSOBEN STAN 2012 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации